ETKİNLİKLER

BALKANLI ÖĞRENCİLER BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BULUŞTULAR

Balkanlı İstanbul Öğrenci Temsilcileri tarafından organize edilen bayramlaşma programına Besader yöneticileri de katılarak öğrencilere destek verdiler. 150 kadar liseli ve üniversiteli öğrencinin katıldığı programda öğrencilere etli pilav-ayran ve balkan tulumbası ikram edildi.

İstanbul’da okumakta olan Balkanlı öğrenciler Kurban Bayramının 3. gününde Eyüp’teki Bahariye Mevlevihanesi’nde bayramlaşmak üzere buluştular.

Programda Besader yöneticilerinden Hüseyin Tüzgen kısa bir konuşma yaparak öğrencilerin bayramlarını tebrik etti ve bu organizeyi gerçekleştiren öğrenci temsilcilerine teşekkür etti. Gerek İstanbul’da gerekse diğer şehirlerde faaliyet gösteren Balkanlı öğrenci temsilcilerinin yaptıkları her türlü etkinliğe Besader olarak destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Hüseyin Tüzgen ayrıca, programa katılan öğrencilere Besader’e burs başvurusunda bulunmalarını hatırlatarak imkanlar ölçüsünde bu yıl da Balkanlı öğrencilere burs vermeye devam edeceklerini belirtti.